icon top registracia

Ubytovanie

Ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ, vyhľadanie vlastného ubytovania je vitané.

Zamestnanci si prispievajú na náklady ubytovania zabezpečeného zamestnávateľom vo vyške  7,50 €/deň (t.j. napr pri 30-dňovom mesiaci spolu 225 €). 

V prípade vlastného ubytovania prispievame každému zamestnancovi 200 €/mesačne/osoba. 

 

 

Lokalita

Ubytovanie je vzdialené v priemere 7 - 20 km od pracoviska. Ubytovania sa nachádzajú v mestách Peine a Lehrte a ich okolí, kde sa nachádzajú aj jednotlivé pracoviská. Mestá sú v blízkosti miest Hannover a Braunschweig. Tieto lokality sú veľmi obľúbené vďaka širokým možnostiam turistiky a kultúry, sú známe svojou bohatou históriou, ponúkajú sa možnosti spoznávania architektúry a zaujímavostí (múzeá, Zoo a podobne). Obe mestá tiež ponúkajú  široké možnosti športového vyžitia. 

 

Charakteristika ubytovania

Ubytovanie zabezpečujeme v prenajatých rodinných domoch a  bytoch. Izby sú dvojposteľové, spoločné priestory - obývačka, kuchyňa, kúpeľňa a WC. Izby sú vybavené posteľami (vrátane posteľnej bielizne), šatníkovými skriňami, pracovnými stolmi - nemecký štandard. Na miestach ubytovania sa nachádza potrebné zariadenie a vybavenie, vhodné je doniesť si vlastné uteráky a posteľnú bielizeň. 

 

Výber fotografií ubytovania nájdete vo videu na našej web stránke v časti "O nás".

  

web: dveBe